פתרונות הצללה
  www.sberliner.022.co.il
ש. ברלינר
יום ו', י’ באדר א' תשע”ט
    דף הבית  |  הרשמה לרשימת תפוצה  |  יצירת קשר  .
15:32 (07/05/18) ש ברלינר
במדינה חמה כמו מדינת ישראל אין מנוס משימוש ברשתות צל כלשהן. יש אנשים שמתקינים פרגולות, יש אנשים שבוחרים להתקין גג קבוע שיהיה יקר יותר ויש אנשים שיבחרו ברשת הצל שהיא אחד הפתרונות הטובים והנפוצים ביותר שיש. מדוע היא נפוצה כל כך ומהם היתרונות שלה?
16:38 (23/02/16) ש ברלינר
מה זה בדיוק ברזנט, ומהן האפשרויות השונות של מוצרי ברזנט כיום?חומר הגלם שאנחנו מכירים בתור ברזנט, שממנו מייצרים מוצרים רבים בתחום פתרונות ההצללה וההגנה מפני הגשם, הוא חומר גלם איכותי שעשוי למעשה מאריגה צפופה של סיבים פולימריים, המשלבים בין רמה כלשהי של בד לבין חומר מבודד כזה או אחר, כמו לדוגמה פלסטיק. כך למעשה מייצרים מוצרים עבור מטרות רבות עם ברזנטים, כאשר עיקר המטרות האלה מתייחסות לפתרונות של הצללה וכיסוי בימי הקיץ והחורף גם יחד.
17:48 (14/12/15) ש ברלינר
קצת על בדי יוטה ועל תהליך הייצור ותכונותיו של בד היוטה חלק גדול מהבדים בהם נעשה שימוש נרחב בחברה האנושית במשך הרבה מאוד שנים היו בדים שמקורם בצמר שמקורו בבעלי חיים, ולאחר מכן גם בבדים סינטטיים שיוצרו מחומרים פלסטיים ומלאכותיים שונים. בד יוטה הוא בד ייחודי קודם כל משום שהוא שונה משני הסגנונות – ומדובר בבד שמיוצר מסיבים צומחים וטבעיים לחלוטין. באמצעות סיבים אלה נוצר בד גמיש, חזק, עבה ואיכותי שיכול לשמש אותנו עבור מטרות שונות ושימושים שונים בחברה המודרנית.
17:43 (14/12/15) ש ברלינר
שמשוניות הן הפתרון האיכותי והמגוון ביותר בתחום פתרונות הצל והגשם כאשר אנחנו מדברים על בדים ועל יריעות איכותיות להגנה מפני צל וגשם גם יחד, הפתרון האיכותי ביותר המאגד את התכונות האיכותיות הנחוצות לנו לשתי מטרות אלה הוא השמשונית. שמשונית היא יריעה המיוצרת מחומר פלסטי אטום, כך שנוצרת בה הגנה מושלמת מפני קרינת ה-UV. המשקלים השונים והאפשרויות השונות שנוכל לספק לכם בסוגים שונים של שמשוניות מבטיחים לכם את מציאת הפתרון הנחוץ לכם והמתאים לכם ביותר.
חדשות